PREDANÉ rodinný dom s bazénom Poprad-Spišská Sobota

 • Cena dohodou
Reinerova , Poprad

Prehľad

ID ponuky: 746
 • Domy a vily, Rodinný dom
 • Druh nehnuteľnosti
 • 215

Podrobné informácie

 • ID ponuky: 746
 • Cena: Cena dohodou
 • Celková plocha: 215 m²
 • Plocha pozemku: 646 m²
 • Druh nehnuteľnosti: Domy a vily, Rodinný dom
 • Transakcia: Predaj

Dodatočné informácie

 • Vlastníctvo: osobné
 • Druh domu: klasický dom
 • Stav: pôvodný stav
 • Energetický certifikát: Nemá

Popis

PREDANÉ slnečný, priestranný, samostatne stojaci, 5 izbový, oplotený, 2-podlažný, klimatizovaný rodinný dom s bazénom so solárnym ohrevom v Poprade – časť Spišská Sobota. Nachádza sa v novovybudovanej štvrti v tichej a kľudnej lokalite na Reinerovej ulici č. 6 (slepá ulica).

POPIS DOMU:

~ dom je napojený na všetky IS

~ konštrukcia domu – tehla porotherm 44cm

~ zateplený polystyrénom hrúbka 5cm

~ strecha – drevený sedlový krov, krytina škrídloplech, odizolované podkrovie

~ strop – železobetónová doska 18cm

~ omietky – hrubá plus jemná hladená

~ hydroizolácia vodorovná IPA 1cm

~ štrkom obsypané základy (suchý pozemok)

~ zvod dažďovej vody – odvedená do odvodňovacieho kanála  (bez platenia)

~ kúrenie – plynový kondenzačný kotol Viessmann (pôvodný), revízia kotla 10/2023

~ interiérový krb v obývačke

~ radiátory Korad

~ nové (06/2023) solárne trubicové kolektory Viessmann vitosol 300 

~ klimatizované podkrovie (inštalácia klimatizačných jednotiek samsung a midea v roku 2023)

~ 5 izbový rodinný dom

~ 2 podlažný

~ 2 samostatné, nezávislé klimatizované jednotky

~ plne vybavená kuchyňa na prízemí

~ menšia kuchynka na poschodí

~ vstavané kuchynské spotrebiče

~ 1x kúpeľňa na prízemí

~ 1x kúpeľňa na poschodí

~ hosťovské wc na prízemí

~ garáž

~ plne zariadený

~ bezpečnostný alarm

Solárny systém primárne zabezpečuje prostredníctvom slnečných kolektorov ohrev teplej úžitkovej vody v zásobníkovom ohrievači Vitocell – W 100 s objemom 300 litrov a sekundárne ohrieva vodu v exteriérovom bazéne.

Technológia systému umožňuje dohrev bazénovej vody plynovým kotlom, čím je možné počas slnečných dní v letných mesiacoch dosiahnuť teplotu vody v bazéne až do 40 stupňov.

PRÍZEMIE je členené na dennú a nočnú časť:

~ vstupná chodba

~ technická miestnosť

~ hosťovské wc

~ obývačka

~ kuchyňa

~ komora

~ 2x izba

~ kúpeľňa s wc

~ garáž

1. POSCHODIE:

~ chodba so schodiskom a menšou kuchynkou

~ kúpeľňa s wc

~ 2 samostatné, nepriechodné, nezávisle klimatizované izby s balkónom 

~ priestranný úložný priestor

POPIS POZEMKU:

~ rozloha pozemku 646 m2

~ vlastná studňa s ponorným čerpadlom s elektronickým ovládaním

~ upravená záhrada s okrasnými a ovocnými drevinami a trávnikom

~ krytý bazén – vyhrievaný slnečnými kolektormi

~ 2 vonkajšie parkovacie miesta

~ terasa

Kuchyňa je vybavená veľkou kuchynskou linkou s dostatočným úložným priestorom, zabudovanou elektrickou teplovzdušnou rúrou, mikrovlnou rúrou, umývačkou riadu, sklokeramickou varnou doskou, digestorom a vstavanou chladničkou s mrazničkou. Z kuchyne sa dostanete rovno na terasu, kde môžete tráviť čas oddychom a relaxovaním, poprípade vkročiť priamo do bazénu.

Parkovanie je zabezpečené v garáži. Na pozemku sa nachádzajú ďalšie 2 parkovacie miesta s pevným podkladom zo zámkovej dlažby.

Život v Poprade, konkrétne v časti Spišská Sobota, v tichej lokalite slepej ulice v dome s bazénom môže ponúkať množstvo výhod. Tu je niekoľko z nich:

Pokojná lokalita: Spišská Sobota je známa svojou pokojnou atmosférou, čo znamená, že môžete žiť v tichej a bezpečnej časti mesta.

Súkromie a ticho: Slepá ulica často znamená menej premávky a hluku, takže si môžete užívať väčšie súkromie a ticho vo svojom dome.

Bazén: Prítomnosť bazéna je veľkou výhodou, najmä v teplých letných mesiacoch. Môžete si plávať, relaxovať a užívať si voľný čas priamo vo svojom dvore bez nutnosti cestovať do verejných bazénov alebo do wellness centier.

Zdravý životný štýl: Bazén Vám poskytuje možnosť pravidelnej fyzickej aktivity a plávania, čo môže byť prospešné pre váš fyzický a duševný zdravotný stav.

Hodnota nehnuteľnosti: Majetok v takomto mieste môže zvyšovať svoju hodnotu v čase, najmä ak budete udržiavať dom a bazén v dobrom stave. Toto môže byť aj investícia do budúcnosti.

Blízkosť k prírode: Poprad sa nachádza v blízkosti Tatier, čo znamená, že máte jedinečnú príležitosť užívať si krásnu prírodu a možnosť turistiky a ďalších outdoorových aktivít.

Historicky najvýznamnejšia časť Popradu: Spišská Sobota je známa svojou historickou a kultúrnou hodnotou, čo vVm umožňuje žiť v malebnej a autentickej časti mesta so zachovanými historickými budovami a atmosférou.

Dopravná dostupnosť: Poprad je dôležitým dopravným uzlom so železničným a autobusovým spojením, čo uľahčuje cestovanie do iných miest na Slovensku a v blízkom zahraničí.

Kvalita života: Všetky tieto faktory prispievajú k vysokému štandardu života, ktorý môžete mať v dome s bazénom v Spišskej Sobote.

Sociálny život: I keď je to pokojná časť mesta, môžete stále užívať blízkosť k reštauráciám, kaviarňam a iným miestnym atrakciám, čo Vám umožňuje mať spoločenský život.

Samozrejme, existuje mnoho ďalších faktorov, ktoré ovplyvňujú životný štýl a pohodlie, ale tieto vyššie uvedené body by mali byť základom pre rozlíšenie výhod bývania v Poprade, v časti Spišská Sobota, v slepej ulici s bazénom.

A ako bonus je rýchle napojenie na diaľnicu D1.

Zvýšená hodnota nehnuteľnosti: Dom nachádzajúci sa v blízkosti napojenia diaľnice môže mať vyššiu hodnotu na trhu s nehnuteľnosťami, pretože takéto miesto môže byť atraktívne pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlnú dopravnú dostupnosť.

Flexibilita a mobilnosť: Blízkosť diaľnice Vám dáva väčšiu flexibilitu a mobilnosť v každodennom živote, čo môže byť veľmi výhodné, ak máte hektický rozvrh alebo ak často cestujete.

Ekonomické a časové výhody: Ušetrenie času a pohodlnosť cestovania môže v konečnom dôsledku znamenať aj ekonomické a časové výhody, pretože môžete minimalizovať náklady na pohonné hmoty, čas a ďalšie náklady spojené s dlhými presunmi.

Takže blízkosť k diaľnici môže byť veľkou výhodou, ktorá prispieva k pohodliu a efektívnosti vášho každodenného života a cestovania.

V prípade, že Vás táto nehnuteľnosť zaujala a chceli by ste bližšie informácie alebo si dohodnúť obhliadku, neváhajte a zavolajte mi

==================  www.SlavomirBusovsky.sk ==================

 • Adresa Reinerova
 • Okres Poprad
 • Kraj Prešovský kraj
 • PSČ 058 01
 • Mesto Poprad
 • Štát Slovensko

Podobné nehnuteľnosti

Porovnaj ponuky

Porovnať
Slavomír Bušovský, RSc. , 0901 765 567
 • Slavomír Bušovský, RSc. , 0901 765 567