Si realitný maklér a máš skúsenosti s predajom nehnuteľností?

Pracuješ ako realitný maklér a hľadáš spôsob, ako sa osamostatniť alebo si sám a chceš využiť silu kolektívu? Radi ťa privítame v našom tíme. U nás získaš možnosť venovať sa vlastným projektom, z ktorých provízia ostane celá na tvojom účte. Podelíme sa s tebou o naše dlhoročné skúsenosti a pomôžeme ti s vybudovaním vlastnej kariéry v realitách.

 

Ako si predstavujeme člena nášho tímu

Zisti ako u nás získaš 100% provízie

Pracuješ samostatne alebo v realitnej kancelárii a máš za sebou minimálne 20 obchodných prípadov. Pracovná náplň realitného makléra ti je dobre známa. Máš skúsenosti s vyhľadávaním nehnuteľností, komunikáciou so záujemcami, prípravou a spracovaním inzercie a prezentáciou nehnuteľnosti

Mgr. Martin Dlugolinský - realitný maklér DLUGO reality

Prevezmeš zodpovednosť za vlastné obchodné prípady

Hľadáme samostatného realitného makléra, ktorý sa nebojí podnikať a niesť zodpovednosť za vlastné obchodné prípady. Radi ti pomôžeme a podelíme sa o skúsenosti, ktoré pri svojej práci využiješ. Príchody do práce aj zisky z provízie budú 100 % v tvojich rukách.

Slavomír Bušovský, RSc. - realitný maklér DLUGO reality

Komunikácia s klientom ti spôsobuje radosť

Záleží nám na tom, aby boli klienti s našimi službami spokojní. Zo skúsenosti však vieme, že práca s ľuďmi je niekedy náročná a vyžaduje si značnú dávku empatie a trpezlivosti. Je pre nás dôležité, aby si vedel s klientami správne komunikovať, vypočuť ich požiadavky, zodpovedať otázky a pri kúpe nehnuteľnosti ich správne usmerniť.

Ing. František Tropp, RSc. - realitný maklér DLUGO reality

Hľadáš príležitosti na osobný aj kariérny rozvoj

Práca realitného makléra predajom nehnuteľnosti nekončí. Biznis
s realitami je dynamický a vyžaduje si neustále vzdelávanie. Zúčastňujeme sa školení a odborných prednášok a sledujeme trendy, ktoré hýbu realitným trhom. Na školeniach očakávame aj tvoju aktívnu účasť.

Mgr. Ľuboš Lištinský - realitný maklér DLUGO reality

Si tímový hráč a vieš podporiť aj svojich kolegov

V tíme medzi sebou nesúperíme, ale delíme sa o skúsenosti, zdieľame nápady a nebojíme sa podať si pomocnú ruku. Hľadáme kolegu, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu a pomôže nám rozvíjať sa a spoločne napredovať.

Zaujala ťa táto ponuka? Chcel by si sa stať realitným maklérom,
ktorý vedie vlastné projekty, buduje si klientelu a má 100% provízie? Neváhaj a ozvi
sa nám. Radi sa s tebou porozprávame o možnostiach spolupráce.

 

Porovnaj ponuky

Porovnať