Volám sa

Slavomír Bušovský

a venujem sa realitám a nehnuteľnostiam na Spiši priamo pod Tatrami a v okolí…

Je to miesto, kde som vyrastal, ktoré poznám, mám tu rodinu, známych, kamarátov, priateľov. Je to lokalita, v ktorej športujem, hrávam hokej, lyžujem, chodím na bežky, turistiku, kolieskové korčule, chytám ryby, venujem sa vzdelávaniu a čítaniu kníh – jednoducho tu sa cítim obohatený, tu je to miesto kam patrím. Tento pocit túžim sprostredkovať aj vám.

Naplnenie tohto poslania mi umožnila práca realitného makléra. Avšak to nie je len to. Základom môjho rozhodnutia zmeniť prácu bolo, že mi to umožňuje ľuďom pomôcť vyriešiť ich potreby, túžby v bývaní. Či už si chcú vytvoriť svoj domov, či prenajímajú alebo predávajú.

A preto po vyše 10 rokoch strávených v zahraničí som sa v roku 2015 rozhodol vrátiť na Slovensko. Čo som sa vďaka tvrdej, ťažkej, manuálnej práci v zahraničí naučil? Stáť za hodnotami o ktorých sa nevyjednáva – čestnosť, férovosť, spoľahlivosť.

Som tejto skúsenosti veľmi vďačný. Šport ma tiež veľmi veľa naučil. Všetky tieto poznania môžem využívať, zúžitkovať práve prácou v oblasti realít.

Rád pôjdem s vami cestou vyvracania rôznych mýtov, či zbúrania predsudkov, v tom horšom prípade opraviť vaše zlé skúsenosti, pretože častokrát sa stretávam s názorom, že v realitách sa nedá na nikoho spoľahnúť. Taktiež sa stretávam s námietkou, že realitných maklérov sú na trhu stovky a kvalita žiadna. Práve pre toto na sebe neustále pracujem. Dopomôže nám však jedine vzájomná dôvera. Skúsme spolu poopraviť pohľad na prácu realitných maklérov. Nič nie je totiž čierno biele, nič nie je nenapraviteľné a nenahraditeľné. Hodnoty, o ktorých sa v týchto dňoch neustále hovorí sú v nás živé. Ja považujem za jadro fungovania pri spolupráci načúvaniu vám – mojim klientom.

Teším sa na spoluprácu s Vami, ktorých tieto riadky oslovili 🙂 SLAVO

Aktuálna ponuka nehnuteľností

Ponuka nehnuteľností v Poprade, Spišskej Novej Vsi, Levoči, Kežmarku a okolí. Ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti priamo na mieste. Pri predaji používam 3D virtuálne prehliadky pre vyšší komfort záujemcov o kúpu práve Vašej nehnuteľnosti. Realitný maklér v Poprade, realitný maklér v Kežmarku, realitný maklér v Levoči je Slavomír Bušovský, RSc.

Cielenou reklamou na internete dokážem predať Vašu nehnuteľnosť v priemere až o 7,12% kúpnej ceny viac ako konkurencia. K prezentácii nehnuteľností Vám pomôže realitný maklér v Spišskej Novej Vsi, využívajúci najmodernejšie technológie a programy ako je Matterport, Istaging a videá propagované na mojom YouTube kanály, samozrejme nechýbajú letecké zábery pri rozsiahlych projektoch z profesionálneho dronu v 4K kvalite.

Moje služby

Predávate nehnuteľnosť?

Predávam nehnuteľnosti vďaka najnovším technológiam formou 3D virtuálnych prehliadok, leteckých záberov z dronu a cielenou Google reklamou dokážem navýšiť predajnú cenu Vašej nehnuteľnosti.

Kupujete nehnuteľnosť?

Pomôžem Vám nájsť a kúpiť presne takú nehnuteľnosť, ktorá bude vyhovovať Vášmu bývaniu alebo podnikaniu.

Potrebujete poznať cenu nehnuteľnosti?

Pripravím zdarma cenový posudok a stanovím reálnu trhovú hodnotu Vášho majetku, zodpovedajúcu súčasnej situácii na realitnom trhu.

Prenajímate nehnuteľnosť?

Nájdem Vám solventných, spoľahlivých a dobrých nájomcov. Pomôžem pripraviť kompletnú prezentáciu, prehliadky a zmluvy.

Referencie mojich klientov

O kvalite mojej práce sa môžete presvedčiť prezretím referencií od reálnych klientov, ktorým som predával ich nehnuteľnosti ale aj kupujúcim, ktorí mali záujem o kúpu svojej nehnuteľnosti. Svoju odbornosť som potvrdil štúdiom na realitnej akadémii a získal titul RSc. ktorý má na Slovensku len 7% realitných maklérov. Realitnému trhu sa venujem 7 rokov, 7 dní v týždni a 24 hodín denne. Na prácu využívam najmodernejšie technológie a som priekopníkom v predaji realít pomocou cielenej reklamy na internete, vďaka ktorej dokážeme navýšiť predajnú cenu nehnuteľnosti v priemere o 7,12%.

Predávajúci 4 izbového bytu Poprad
Kupujúci 1 izbového bytu Bardejov
Kupujúci 4 izbového bytu Spišská Nová Ves
Predaj 1 izbového bytu Bardejov

Slavomír Bušovský, RSc.

realitný maklér

Porovnaj ponuky

Porovnať