Na predaj kompletne zrekonštruovaná chata, s možnosťou trvalého bývania pri Vajnorských jazerách

 • 289 000€
 • 3 670€/m²
nema , Bratislava-Vajnory

Prehľad

ID ponuky: 772
 • chata, drevenica, zrub, Chaty a rekreačné objekty
 • Druh nehnuteľnosti
 • 78.75

Podrobné informácie

 • ID ponuky: 772
 • Cena: 289 000€
 • Celková plocha: 78.75 m²
 • Plocha pozemku: 208 m²
 • Druh nehnuteľnosti: chata, drevenica, zrub, Chaty a rekreačné objekty
 • Transakcia: Predaj

Dodatočné informácie

 • Vlastníctvo: osobné
 • Stav: kompletná rekonštrukcia

Popis

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj kompletne rekonštruovanú chatu v Bratislave pri Vajnorskom jazere (kataster Vajnory). V chate je možné aj trvalé bývanie, čiže využívať ju ako rodinný dom. 
Cena zahŕňa nielen samotnú nehnuteľnosť, ale aj dodatočných 10 000 EUR vyčlenených na dokončenie chaty podľa predstáv budúceho majiteľa. Alternatívne je možná zľava z ceny v rovnakej výške, ak by ste si želali realizovať dokončenie chaty sami. Táto flexibilita vám umožní prispôsobiť si interiér chaty presne podľa vašich predstáv a potrieb.

 ~~ CHATA JE BEZ TIARCH A KÚPOU VOĽNÁ ~~

POPIS CHATY:

~ vlastníctvo osobné

~ skolaudované ako záhradná chata

~ konštrukcia chaty tehla

~ strecha pozinkovaný plech

~ okná plastové

~ presklená časť z hliníkového profilu

~ odpad žumpa

~ studňa

~ ponorné čerpadlo

~ vlastná studňa (voda) 

 ~ úžitková plocha: 78,75 m2

~  zastavaná plocha: 48,75 m2

POPIS CHATY – PRÍZEMIE:

~ kuchyňa spojená s obývacou časťou a terasou (zimná záhrada)

~ kúpeľňa s wc

~ mlynárske schodisko do podkrovia

 

POPIS POSCHODIA:

~ dve samostatné nepriechodné izby

~ spoločná chodba

 POZEMOK:

~ rozloha 208m2, vysporiadaný, odkúpený do osobného vlastníctva

~ spevnená plocha na parkovacie miesta

~ vonkajšia terasa s vchodom do chaty

~ slnečný

~ rovinatý

~ pozemok oplotený

~ so vstupnou bránou s predprípravou na elektrické ovládanie

REKONŠTRUKCIE:

~ chata bola kompletne nanovo zrekonštruovaná v roku 2021

~ nová elektroinštalácia v celej chate

~ nové vodovodné a odpadové potrubia

~ nová žumpa

~ zateplenie polystyrénom

~ nový prístrešok s terasou pred vstupom do chaty

~ nový komín na krb

VÝHODY:

~ celoročne obývateľná

~ bez nutných finančne náročných investícií

~ všetko funkčné a nové

~ možnosť si interiér vybaviť podľa vlastných predstáv 

 

OSTATNÉ MOŽNOSTI:

táto nehnuteľnosť Vám poskytuje možnosť dodať svoj osobný štýl. Vytvorte si kúpeľňu s WC a prispôsobte vstupnú chodbu podľa svojich vlastných predstáv. Všetky potrebné inštalácie a rozvody sú už pripravené
chata bola úmyselne navrhnutá bez konkrétneho vykurovacieho zariadenia, aby si nový majiteľ mohol slobodne vybrať, čo najlepšie vyhovuje jeho potrebám a preferenciám. (krbová vložka, piecka, kachle alebo iné výhrevné teleso)
z hľadiska úspory priestoru a využiteľnosti miesta sú vyrobené mlynárske schody
ohrev vody môže byť zabezpečený elektrickým bojlerom
radi Vám poskytneme profesionálny tím pracovníkov, ktorí dokončia kúpeľňu a chatu presne podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať iba obklad, a my sa postaráme o všetky ostatné práce a dokončenie chaty, aby splnila vaše osobné požiadavky.

Kúpa chaty pri Vajnorských jazerách v Bratislave môže mať viacero výhod, ktoré robia túto lokalitu atraktívnou pre potenciálnych kupcov. Tu je niekoľko výhod, ktoré môžete zvážiť:

Rekreačné možnosti: Vajnorské jazerá ponúkajú rôzne možnosti na trávenie voľného času. Môžete sa venovať vodným športom, rybolovu, alebo jednoducho relaxovať na brehu jazier.

Prírodné prostredie: Táto lokalita ponúka príležitosť žiť v príjemnom prírodnom prostredí. Lesy, jazerá a parky v okolí chaty poskytujú príležitosť na prechádzky, cyklistiku a kontakt s prírodou.

Blízkosť Bratislavy: Vajnorské jazerá sa nachádzajú pomerne blízko k centru Bratislavy, čo znamená, že budete mať prístup k všetkým mestským výhodám.

Investičný potenciál: Kúpa chaty v tejto oblasti môže byť aj investíciou do nehnuteľnosti. Ceny nehnuteľností neustále rastú, čo môže predstavovať príležitosť na zhodnotenie investície.

Spoločenstvo: V okolí Vajnorských jazier môžete nájsť komunitu ľudí, ktorí majú podobné záujmy týkajúce sa vonkajších aktivít a relaxácie, čo môže posilniť vaše sociálne väzby.

Možnosť relaxácie a úniku: Kúpa chaty pri jazerách môže slúžiť ako miesto na únik z každodenného zhonu a stresu. Môžete sem chodiť na víkendy alebo dovolenky a relaxovať.

Potenciál pre rodinný či rekreačný dom: Mnoho chát v tejto oblasti je vhodných pre rodiny alebo rekreačné účely, čo znamená, že môžete mať miesto na trávenie kvalitného času so svojimi blízkymi.

Zlepšená kvalita života: Život pri jazerách môže byť spojený s mnohými pozitívnymi zážitkami a relaxáciou, čo môže viesť k zlepšeniu celkovej kvality života.

OSOBNÝ NÁZOR REALITNÉHO MAKLÉRA: 
Ja sám rozmýšľam, čo by som si vybral. Či 3-izbový byt niekde na sídlisku v Bratislave alebo 3-izbovú chatu pri Vajnorských jazerách.

Keď sa pozriem na výhody bývania v chate pri jazerách, musím uznať, že ponúka veľa pozitívnych aspektov, ktoré by som si vážil. Súkromie a pokoj sú pre mňa nesmierne dôležité. Byť schopný vyjsť do vlastnej záhrady kedykoľvek, zažívať prírodu a relaxovať v tichu, to sú veci, ktoré nezameniteľne definujú život v chate. Nemusím sa starať o hluk susedov alebo obmedzenia, ktoré so sídliskovým bývaním často prichádzajú. Mám svoj vlastný priestor a záhradu, kde môžem tráviť čas.

Pri chate mám vlastné parkovacie miesto, čo je nesporne pohodlnejšie, než hľadať miesto na parkovisku na sídlisku. A čo sa týka financií, nižšie životné mesačné náklady sú veľkým plusom. Neplatiť správcovské poplatky a mať možnosť využívať vlastné energie sú faktory, ktoré mi pomôžu ušetriť peniaze.

Je pravda, že ak máte malé deti, bude niekedy nutné sadnúť do auta a odviezť ich do školy alebo na krúžky. Avšak, toto nemení skutočnosť, že pre Vás a Vašu rodinu je pri chate bezpečnejšie a čistejšie prostredie. Vaše deti budú môcť tráviť viac času s vami na čerstvom vzduchu, čo je dôležité pre ich zdravý vývoj, a budú mať viac príležitostí na hry a aktivity v bezpečnom prostredí.

Takže, ak si mám vybrať medzi bývaním v 3-izbovom byte na sídlisku a 3-izbovou chatou pri Vajnorských jazerách, zdá sa, že tá druhá možnosť má viac výhod, ktoré sú pre mňa dôležité. Bývanie v chate ponúka kvalitnejší a relaxačnejší spôsob života, ktorý si cením.

Prvé 2 fotografie chaty sú vizualizačné zachytené z dronu. Ostatné fotografie zobrazujú realitu 

Cena: 289000 EUR

BONUS: Cena zahŕňa nielen samotnú nehnuteľnosť, ale aj dodatočných 10 000 EUR vyčlenených na dokončenie chaty podľa predstáv budúceho majiteľa. Alternatívne je možná zľava z ceny v rovnakej výške, ak by ste si želali realizovať dokončenie chaty sami. Táto flexibilita vám umožní prispôsobiť si interiér chaty presne podľa vašich predstáv a potrieb.

 • Adresa nema
 • Okres Bratislava III
 • Kraj Bratislavský kraj
 • PSČ 831 07
 • Mesto Bratislava-Vajnory
 • Štát Slovensko

Podobné nehnuteľnosti

Porovnaj ponuky

Porovnať
Mgr. Martin Dlugolinský
 • Mgr. Martin Dlugolinský