Na predaj kompletne zrekonštruovaná chata s možnosťou trvalého bývania pri Vajnorských jazerách

 • 289 000€
 • 3 670€/m²
nema , Bratislava-Vajnory
https://livetour.istaging.com/7499f0c0-5970-408b-8c93-0f5ab38c48f4?_ga=2.32312504.768168689.1697534383-772481651.1697534383

Prehľad

ID ponuky: 772
 • chata, drevenica, zrub, Chaty a rekreačné objekty
 • Druh nehnuteľnosti
 • 78.75

Podrobné informácie

 • ID ponuky: 772
 • Cena: 289 000€
 • Celková plocha: 78.75 m²
 • Plocha pozemku: 208 m²
 • Druh nehnuteľnosti: chata, drevenica, zrub, Chaty a rekreačné objekty
 • Transakcia: Predaj

Dodatočné informácie

 • Vlastníctvo: osobné
 • Stav: kompletná rekonštrukcia

Popis

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj kompletne rekonštruovanú chatu v Bratislave pri Vajnorskom jazere (kataster Vajnory). V chate je možné aj trvalé bývanie čiže využívať ju aj ako rodinný dom.

 ~~ CHATA JE BEZ TIARCH A KÚPOU VOĽNÁ ~~

 ~ POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU OBHLIADKU Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA https://livetour.istaging.com/7499f0c0-5970-408b-8c93-0f5ab38c48f4?_ga=2.32312504.768168689.1697534383-772481651.1697534383

POPIS CHATY:

~ vlastníctvo osobné

~ skolaudované ako záhradná chata

~ konštrukcia chaty tehla

~ strecha pozinkovaný plech

~ okná plastové

~ presklená časť z hliníkového profilu

~ odpad žumpa

~ studňa

~ ponorné čerpadlo

~ vlastná studňa (voda) 

 ~ úžitková plocha: 78,75 m2

~  zastavaná plocha: 48,75 m2

POPIS CHATY – PRÍZEMIE:

~ kuchyňa spojená s obývacou časťou a terasou (zimná záhrada)

~ kúpeľňa s wc

~ mlynárske schodisko do podkrovia

 

POPIS POSCHODIA:

~ dve samostatné nepriechodné izby

~ spoločná chodba

 POZEMOK:

~ rozloha 208m2, vysporiadaný, odkúpený do osobného vlastníctva

~ spevnená plocha na parkovacie miesta

~ vonkajšia terasa s vchodom do chaty

~ slnečný

~ rovinatý

~ pozemok oplotený

~ so vstupnou bránou s predprípravou na elektrické ovládanie

REKONŠTRUKCIE:

~ chata bola kompletne nanovo zrekonštruovaná v roku 2021

~ nová elektroinštalácia v celej chate

~ nové vodovodné a odpadové potrubia

~ nová žumpa

~ zateplenie polystyrénom

~ nový prístrešok s terasou pred vstupom do chaty

~ nový komín na krb

VÝHODY:

~ celoročne obývateľná

~ bez nutných finančne náročných investícií

~ všetko funkčné a nové

~ možnosť si interiér vybaviť podľa vlastných predstáv 

 

OSTATNÉ MOŽNOSTI:

táto nehnuteľnosť Vám poskytuje možnosť dodať svoj osobný štýl. Vytvorte si kúpeľňu s WC a prispôsobte vstupnú chodbu podľa svojich vlastných predstáv. Všetky potrebné inštalácie a rozvody sú už pripravené
chata bola úmyselne navrhnutá bez konkrétneho vykurovacieho zariadenia, aby si nový majiteľ mohol slobodne vybrať, čo najlepšie vyhovuje jeho potrebám a preferenciám. (krbová vložka, piecka, kachle alebo iné výhrevné teleso)
z hľadiska úspory priestoru a využiteľnosti miesta sú vyrobené mlynárske schody
ohrev vody môže byť zabezpečený elektrickým bojlerom
radi Vám poskytneme profesionálny tím pracovníkov, ktorí dokončia kúpeľňu a chatu presne podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať iba obklad, a my sa postaráme o všetky ostatné práce a dokončenie chaty, aby splnila vaše osobné požiadavky.

Kúpa chaty pri Vajnorských jazerách v Bratislave môže mať viacero výhod, ktoré robia túto lokalitu atraktívnou pre potenciálnych kupcov. Tu je niekoľko výhod, ktoré môžete zvážiť:

Rekreačné možnosti: Vajnorské jazerá ponúkajú rôzne možnosti na trávenie voľného času. Môžete sa venovať vodným športom, rybolovu, alebo jednoducho relaxovať na brehu jazier.

Prírodné prostredie: Táto lokalita ponúka príležitosť žiť v príjemnom prírodnom prostredí. Lesy, jazerá a parky v okolí chaty poskytujú príležitosť na prechádzky, cyklistiku a kontakt s prírodou.

Blízkosť Bratislavy: Vajnorské jazerá sa nachádzajú pomerne blízko k centru Bratislavy, čo znamená, že budete mať prístup k všetkým mestským výhodám.

Investičný potenciál: Kúpa chaty v tejto oblasti môže byť aj investíciou do nehnuteľnosti. Ceny nehnuteľností neustále rastú, čo môže predstavovať príležitosť na zhodnotenie investície.

Spoločenstvo: V okolí Vajnorských jazier môžete nájsť komunitu ľudí, ktorí majú podobné záujmy týkajúce sa vonkajších aktivít a relaxácie, čo môže posilniť vaše sociálne väzby.

Možnosť relaxácie a úniku: Kúpa chaty pri jazerách môže slúžiť ako miesto na únik z každodenného zhonu a stresu. Môžete sem chodiť na víkendy alebo dovolenky a relaxovať.

Potenciál pre rodinný či rekreačný dom: Mnoho chát v tejto oblasti je vhodných pre rodiny alebo rekreačné účely, čo znamená, že môžete mať miesto na trávenie kvalitného času so svojimi blízkymi.

Zlepšená kvalita života: Život pri jazerách môže byť spojený s mnohými pozitívnymi zážitkami a relaxáciou, čo môže viesť k zlepšeniu celkovej kvality života.

OSOBNÝ NÁZOR REALITNÉHO MAKLÉRA: 
Ja sám rozmýšľam, čo by som si vybral. Či 3-izbový byt niekde na sídlisku v Bratislave alebo 3-izbovú chatu pri Vajnorských jazerách.

Keď sa pozriem na výhody bývania v chate pri jazerách, musím uznať, že ponúka veľa pozitívnych aspektov, ktoré by som si vážil. Súkromie a pokoj sú pre mňa nesmierne dôležité. Byť schopný vyjsť do vlastnej záhrady kedykoľvek, zažívať prírodu a relaxovať v tichu, to sú veci, ktoré nezameniteľne definujú život v chate. Nemusím sa starať o hluk susedov alebo obmedzenia, ktoré so sídliskovým bývaním často prichádzajú. Mám svoj vlastný priestor a záhradu, kde môžem tráviť čas.

Pri chate mám vlastné parkovacie miesto, čo je nesporne pohodlnejšie, než hľadať miesto na parkovisku na sídlisku. A čo sa týka financií, nižšie životné mesačné náklady sú veľkým plusom. Neplatiť správcovské poplatky a mať možnosť využívať vlastné energie sú faktory, ktoré mi pomôžu ušetriť peniaze.

Je pravda, že ak máte malé deti, bude niekedy nutné sadnúť do auta a odviezť ich do školy alebo na krúžky. Avšak, toto nemení skutočnosť, že pre Vás a Vašu rodinu je pri chate bezpečnejšie a čistejšie prostredie. Vaše deti budú môcť tráviť viac času s vami na čerstvom vzduchu, čo je dôležité pre ich zdravý vývoj, a budú mať viac príležitostí na hry a aktivity v bezpečnom prostredí.

Takže, ak si mám vybrať medzi bývaním v 3-izbovom byte na sídlisku a 3-izbovou chatou pri Vajnorských jazerách, zdá sa, že tá druhá možnosť má viac výhod, ktoré sú pre mňa dôležité. Bývanie v chate ponúka kvalitnejší a relaxačnejší spôsob života, ktorý si cením.

Prvé 2 fotografie chaty sú vizualizačné zachytené z dronu. Ostatné fotografie zobrazujú realitu 

 • Adresa nema
 • Okres Bratislava III
 • Kraj Bratislavský kraj
 • PSČ 831 07
 • Mesto Bratislava-Vajnory
 • Štát Slovensko

360° virtuálna prehliadka

Podobné nehnuteľnosti

Porovnaj ponuky

Porovnať
Slavomír Bušovský, RSc.
 • Slavomír Bušovský, RSc.