Penzión v tichej lokalite pod Tatrami, Štôla

Cena: DOHODOU
Kraj: Prešovský
Okres: Poprad
Obec: Štôla
Ulica:
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: penzión
Plocha: m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Reality Gerlach exkluzívne ponúka na  predaj penziónu v malebnej obci Štôla. Táto nehnuteľnosť je určená pre náročného investora, keďže bola prerobená s obrovským zreteľom pre detail. Penzión sa predáva s kompletným zariadením a kvalitným vybavením izieb, apartmánov, kuchyne. Penzión nebol nikdy využívaný z dôvodu presťahovania sa majiteľov do zahraničia.

Prízemie: vstupná chodba, dámska a pánska toaleta, jedálenská a spoločenská časť s krbom a barom, profesionálne zariadená kuchyňa so  skladmi, sauna so sprchovacím boxom, technická miestnosť, sklady. Na prízemí sa taktiež nachádza kompletne zariadený 2 izbový apartmán so sociálnym zázemím, ktorí slúžil majiteľom .

nadzemné podlažie: 5x apartmán /kompletne zariadený/ 5 x kúpeľňa s WC nadzemné podlažie: 4x izba  /kompletne zariadená/ 4x kúpeľňa s WC

Penzión je situovaný na pozemku o rozlohe 1827 m2, na ktorom je umiestnený aj altánok s grilom. Na pozemku sa nachádza parkovisko, ktoré je zabezpečené el. bránou. Bonusom tejto nehnuteľnosti je aj potôčik, ktorý preteká cez pozemok a vytvára tak jedinečnú atmosféru  pokoja a relaxu. Pri penzióne je možné dobudovať krásne terasy s výhľadom na Vysoké Tatry .

Lokalita je predurčená na rekreačné využitie ako v letnej tak aj v zimnej sezóne. Výborná dostupnosť k lyžiarskym strediskám Vysokých Tatier, taktiež výborná dostupnosť k dopravným uzlom: diaľnica, vlak, letisko. Táto nehnuteľnosť má všetky predpoklady pre investičný zámer v oblasti cestovného ruchu.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať našu realitnú kanceláriu, kde Vám podáme všetky informácie k danému objektu.

Cena:  dohoda.

Maklér:


    DLUGO Reality